98% попуст на онлајн курс: 50 Tips to Upgrade your Excel Skill + E-сертификат од Apex Learning во вредност од 27 152 ден. (438 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

27152 ден.

Попуст

98%

Заштеда

26553 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • 69 Beech Road, Luton LU1 1DW, England, UK

  Одведи ме таму

  020 4532 9785‬

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: 50 Tips to Upgrade your Excel Skill + E-сертификат 

 • Времетраење: 2 часа и 57 минути
 • Број на лекции: 52

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2021 до 29.12.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
 • Во полето Purchased Course Name потребно е да го внесете името на курсот 
 • На копчето Submit го потврдувате започнувањето со курсот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

This comprehensive course on 50 Tips to Upgrade your Excel Skill will deepen your understanding on this topic.

After successful completion of this course you can acquire the required skills in this sector. This 50 Tips to Upgrade your Excel Skill comes with accredited certification from CPD which will enhance your CV and make you worthy in the job market.

So enrol in this course today to fast track your career ladder.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.