98% попуст на онлајн курс по Facility Management Diploma од Knowledge Door во вредност од 23 684 ден. (382 €) по цена од 399 ден. (6 €)

Цена

399 ден.

Вредност

23684 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23285 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Oнлајн курс по Facility Management Diploma

*Нема ограничување за слушање на курсот

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.09.2022 до 31.10.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За успешно завршен курс се добива сертификат во PDF по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК 
  • Нема ограничување за слушање на курсот

Опис


Овој обемен курс за сертифициран CPD за управување со капацитети е дизајниран да ве опреми со основните знаења и вештини потребни за да станете целосно професионален олеснувач и ќе ви ги даде сите практични знаења и квалификации што треба да ги надминете во новата улога.

Ако се стремите да ја започнете својата кариера како олеснувач или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини за управување со установа, но не знаете од каде да започнете, тогаш овој курс за диплома за управување со објект ќе ве подготви со соодветни квалификации и експертиза потребни за да ја подигнете вашата професионалност на следното ниво.

Овој сеопфатен курс за управување со капацитети за диплома ќе ви ги даде сите потребни вештини и вреден увид во управувањето со објектите за да ја зајакнете вашата кариера кон високи позиции и можности, со тоа што ќе ги добиете основните вештини и знаење што ќе ви требаат од овој курс за управување со капацитети. Секогаш има нови вештини за учење и нови знаења што треба да ги акумулирате кога работите како олеснувач, овој курс за диплома за управување со објект целосно ќе ве подготви да ги прифатите сите најважни вештини и знаења од оваа област.

Запишете се денес и започнете со вашето патување за да ги подобрите вашите шанси за кариера со акредитиран сертификат и моќ на самоверување!

Погледнете го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.