97% попуст на онлајн курс: Food Safety Management in Covid-19 Pandemic + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 676 ден. (368 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

22676 ден.

Попуст

97%

Заштеда

22077 ден.

Преостанато време

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Food Safety Management in Covid-19 Pandemic

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 8
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Овој курс за управување со безбедност на храна во пандемиски курсеви „Ковид-19“ е најефикасниот и најсигурен начин да се осигурате дека вашиот угостителски бизнис или установа за јадење е целосно заштитена од инфекции на „Ковид“ и може да се справи со последиците во следните месеци Сите области со подготовка, складирање и достава на храна ќе треба да се придржуваат до строгите хигиенски стандарди и да осигурат дека нивната клиентела останува безбедна и здрава. Обуката можете да ја добиете тука и сега за да ја заштитите вашата егзистенција и да ги обучите вашите колеги во потребните нивоа на контрола на хигиената.

Кога ќе се запишете на ова специјално прилагодено упатство, ќе ви бидат дадени информации од професионален извор во врска со повторното отворање на бизниси со храна и следните потребни адаптации. Оваа клучна информација е комбинирана со ажурирани процедури за складирање на храна, подготовка и пакување на прехранбени производи, редефинирани процедури за контрола на опасноста и сегашното законодавство на Обединетото Кралство за безбедноста на храната.

Менаџментот за безбедност на храна во пандемиски курс Ковид-19 обезбедува стручна обука и навремен и концизен начин. Индивидуалните модули за учење преку Интернет ќе ве поттикнат да ја организирате и поучувате школарината по ваша погодност, брзо учејќи ги потребните детали. Користејќи комбинација на алатки за студија преку Интернет и практични проценки, сигурно ќе ги апсорбирате упатствата за кратко време. Подгответе го вашиот бизнис за во иднина со содржината на овој курс.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.