98% попуст на онлајн курс за Health and Safety Advanced Diploma од Alpha Academy во вредност од 22 382 ден. (361 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

22382 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21948 ден.

Преостанато време

Купени: 5

Добивате

Онлајн курс за Health and Safety Advanced Diploma + завршен испит

  • Времетраење: 1 ден и 14 часа

*Со купен купон за овој курс добивате специјален код кој гласи: ALP20D за дополнителен 20% попуст на акредитиран сертификат во PDF или Hardcopy

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2021 до 22.11.2023
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Здравјето и безбедноста се едни од виталните проблеми како за вработените така и за сопствениците на деловните активности. Курсот за напредна диплома за здравје и безбедност ги опфаќа сите основни области поврзани со здравјето и безбедноста на работното место. Поделен на три дела, курсот ќе ве направи професионален експерт за здравствени и безбедносни прашања. Ќе ги научите основните проблеми со здравјето и безбедноста, така што ќе можете да ја подобрите безбедноста на вашата деловна организација, да ги решите опасностите од работното место и други несреќи, системот на управување со стресот и да го напишете и имплементирате планот за безбедност.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.