92% попуст на 50 часовен онлајн курс за менаџмент на хотели и угостителство Hotel & Catering Management + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за менаџмент на хотелиерство и угостителство Hotel & Catering Management

 • Времетраење: 50 часа
 • Сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2022 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

The hospitality industry is booming and always has a need for talented individuals who are adaptable, communicative, and love working with people. If that sounds like you, then take the time to explore all this industry offers with the Hotel & Catering Management course.

Whether you want to make the switch to a more exciting and rewarding job, or are looking to start a career that is both challenging and fulfilling, this online course will get you started. In it, you’ll learn the essentials of working in this field, from food production and beverage services, to working the back or front hotel offices, housekeeping, accounting, and more.

Enroll now to build your credibility in this industry with an internationally accredited certificate, and give yourself the satisfaction of starting a new, rewarding career today.

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.