97% попуст на онлајн курс: Leadership and People Management + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 461 ден. (368 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

22461 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21862 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Leadership and People Management

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 33
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2021 до 26.09.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Дали лидерите се родени или создадени? Дали правилното управување со луѓето е клучот за оптимизирање на продуктивноста на работното место? Можеби сте вработен, но во иднина сакате да бидете лидер. Лидерот е восхитувачка позиција за заземање. Лидерите имаат поголема моќ над луѓето. За да управувате со луѓе, треба да имате вештини за управување со луѓе. Овој курс ќе ве научи како да го мотивирате вашиот тим и да го подобрите управувањето со луѓето, помагајќи ви да научите лидерство и вештини за управување со луѓе во рамките на ДЕН! На кратко, Дипломата за лидерство и управување со луѓе ќе ве научи на сите вештини што ви требаат за да станете одличен лидер.

Овој курс за управување со луѓе е дизајниран да ве запознае со основните, привлечни лидерски вештини што секој менаџер треба да ги развива во деловната индустрија и да го донесе најдоброто од своите вработени. На овој курс, ќе ги разберете основните принципи за да станете успешен, просперитетен менаџер.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.