98% попуст на онлајн курс за Makeup, Nail Technician and Eyelash Extension од Alpha Academy во вредност од 22 196 ден. (358 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

22196 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21762 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Makeup, Nail Technician and Eyelash Extension

  • Времетраење: 1 ден и 17 часа

*Со купен купон за овој курс добивате специјален код кој гласи: ALP20D за дополнителен 20% попуст на акредитиран сертификат во PDF или Hardcopy

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2021 до 22.11.2023
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Постојаната и постојано менување на индустријата за убавина постојано бара квалификувани, креативни и добро обучени уметници за шминка, техничари за нокти и камшик-уметници. Овој курс е за оние кои се заинтересирани да научат да обезбедат услуги за шминка и нокти како што се маникир, педикир, навој и екстензии за камшикување на очите според обликот на окото на клиентот. Курсот дополнително ќе ве прошета низ упатствата за здравје, хигиена и безбедност, како да започнете свој бизнис и маркетинг техники за вашата деловна активност.

 

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.