98% попуст на онлајн курс: Addiction and Mental Health - Dual Diagnosis + E-сертификат од Apex Learning во вредност од 27 152 ден. (438 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

27152 ден.

Попуст

98%

Заштеда

26553 ден.

Преостанато време

 • 69 Beech Road, Luton LU1 1DW, England, UK

  Одведи ме таму

  020 4532 9785‬

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Addiction and Mental Health - Dual Diagnosis + E-сертификат 

 • Времетраење: 12 часа и 17 минути
 • Број на лекции: 49

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2021 до 21.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
 • Во полето Purchased Course Name потребно е да го внесете името на курсот 
 • На копчето Submit го потврдувате започнувањето со курсот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

This comprehensive course on Addiction and Mental Health – Dual Diagnosis will deepen your understanding on this topic.

After successful completion of this course you can acquire the required skills in this sector. This Addiction and Mental Health – Dual Diagnosis comes with accredited certification from CPD which will enhance your CV and make you worthy in the job market.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.