98% попуст на онлајн курс за Microsoft Excel Complete Course - Beginner, Intermediate, Advanced во вредност од 22 196 ден. (358 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

22196 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21762 ден.

Преостанато време

Купени: 16

Добивате

Онлајн курс за Microsoft Excel Complete Course - Beginner, Intermediate, Advanced + завршен испит

  • Времетраење: 10 часа и 25 мин.

*Со купен купон за овој курс добивате специјален код кој гласи: ALP20D за дополнителен 20% попуст на акредитиран сертификат во PDF или Hardcopy

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2021 до 25.12.2023
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Excel се користи насекаде, па затоа сакаме секој да има знаење за основните ексел концепти. И, ако едвај чекате да ги стекнете потребните вештини за создавање, уредување, форматирање и печатење на основните работни листови на Microsoft Excel 2016, нема да биде доцна да го почнете овој курс сега. Преку оваа обука за почетници на Microsoft Office 2016 Excel, ќе добиете пристап до видео упатства, PDF документи, ексел листови на excel 2016. Ќе научите да креирате и уредувате основни работни листови и работни книги и многу повеќе.

Microsoft Excel е моќна алатка што се користи за креирање и форматирање на табеларни пресметки, анализирање и споделување информации за да донесувате повеќе информирани одлуки. Оваа средна обука за Microsoft Office 2016 Excel е дизајнирана да ве научи да креирате напредни работни книги и работни листови. 

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.