95% попуст на онлајн курс за Brittany's Natural Home Cleaning + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99€) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5828 ден.

Преостанато време

Добивате

 • Онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Brittany's Natural Home Cleaning
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2022 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Introduction to Brittany's Natural Home Cleaning
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

How much time do you think about the products you use around your house? We've all started to pay more attention to what we put inside of our bodies, but what about the chemicals we put inside our homes? When it's time to clean up around the house it's easy to forget what's behind those brightly colored bottles. Do you really know what's inside your home cleaners? 

Most people don't know how easy, safe, and convenient, all-natural green cleaning can actually be.  But we’re here to change that! 

In this video course, inspirational YouTuber Brittany will motivate you to clean every corner of your home. Natural home cleaning with her is so much fun, everyone wants to join in. Sign up now for a safer, cleaner home.

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој ЛИНК.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.