98% попуст на онлајн курс: Nutrition and Ketogenic Diet + E-сертификат од Apex Learning во вредност од 27 152 ден. (438 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

27152 ден.

Попуст

98%

Заштеда

26553 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • 69 Beech Road, Luton LU1 1DW, England, UK

  Одведи ме таму

  020 4532 9785‬

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Nutrition and Ketogenic Diet + E-сертификат 

 • Времетраење: 4 часа и 7 минути
 • Број на лекции: 15

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2021 до 21.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
 • Во полето Purchased Course Name потребно е да го внесете името на курсот 
 • На копчето Submit го потврдувате започнувањето со курсот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Help clients and customers reach their optimum weight safely and become an expert in nutrition and healthy diets.

This Advanced Diploma in Nutrition and Ketogenic Diet course provides training verified by the RSPH (Royal Society for Public Health) for all potential Nutrition Advisors.

The course is designed to give you an acute understanding of responsible weight management techniques, and the healthy dietary procedures that should be adopted to accommodate them. You will be taught how to recognise the unique requirements of each individual and motivate them to follow tailored diets and lifestyle changes. The contents provide everything you need to start an exciting career as a Nutritionist.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.