96% попуст на онлајн курс за Print on Demand Business Basics + сертификат од International Open Academy во вредност од 15438 ден. (249€) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

15438 ден.

Попуст

96%

Заштеда

14880 ден.

Преостанато време

Добивате

 • Онлајн курс за менаџирње со буџет за домот - Print on Demand Business Basics
 • За успешно завршен курс се добива сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2022 до 31.10.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик.
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Introduction to Print on Demand Business Basics
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик.
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Print on demand is your ticket to an extra income. Join Alexandra Strambu as she teaches you how to start earning money using sites such as Redbubble, Society6 and TeePublic by launching your very own print on demand business.

You will learn how to create designs that sell on t-shirts, cushions, phone cases, travel mugs and many other products.

Alexandra made over $10,000 in passive income last year, just by spending some time uploading and maintaining a few print on demand websites. Now she has created this video course to show you how to do the very same.

Requirements

International Open Academy courses are designed for anyone with an interest in learning. No formal qualifications are required to study with us. Our courses are suitable if you want to learn new skills, start a new career, or if you’re already working in a particular industry and wish to upgrade your talents and enhance your resume.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој ЛИНК.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.