99% попуст на онлајн курс по Social Media Marketing Manager од Knowledge Door во вредност од 27 466 ден. (443 €) по цена од 399 ден. (6 €)

Цена

399 ден.

Вредност

27466 ден.

Попуст

99%

Заштеда

27067 ден.

Преостанато време

Купени: 23

Добивате

Oнлајн курс по Social Media Marketing Manager 

*Нема ограничување за слушање на курсот

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.09.2022 до 31.10.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За успешно завршен курс се добива сертификат во PDF по цена од 12 фунти, или печатена копија може да се испрати преку пошта по цена од 35 фунти
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК 
  • Нема ограничување за слушање на курсот

Опис

Овој обемен курс за менаџер за маркетинг на социјални медиуми CPD е дизајниран да ве опреми со основните знаења и вештини потребни за да станете целосно професионален дигитален продавач и ќе ви ги даде сите практични знаења и квалификации што треба да ги надминете во новата улога.

Ако се стремите да ја започнете својата кариера во дигитален маркетинг или сакате само да ги зајакнете своите знаења и вештини за дигитален маркетинг, но не знаете од каде да започнете, тогаш овој курс за менаџер за маркетинг на социјални медиуми ќе ве подготви со соодветни квалификации и потребна е експертиза за да се подигне вашата професионалност на следното ниво.

Овој сеопфатен курс за менаџер на маркетинг на социјални медиуми ќе ви ги даде сите потребни вештини и вреден увид во дигиталниот маркетинг за да ја зајакнете вашата кариера кон високи позиции и можности, со тоа што ќе ги добиете основните вештини и знаење што ќе ви требаат од овој курс за менаџер за маркетинг на социјални медиуми. Секогаш има нови вештини за учење и нови знаења што треба да ги акумулирате кога работите како дигитален маркетер, овој курс за менаџер за маркетинг на социјални медиуми целосно ќе ве подготви да ги прифатите сите најважни вештини и знаења од оваа област.

Запишете се денес и започнете со патувањето за да ги подобрите вашите изгледи за кариера со акредитиран сертификат и моќ на самоверување!

Погледнете го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.