98% попуст на онлајн курс: Social Media Strategy + Е-сертификат од Course Central во вредност од 26 350 ден. (425 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

26350 ден.

Попуст

98%

Заштеда

25916 ден.

Преостанато време

Добивате

Oнлајн курс: Social Media Strategy + Е-сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.09.2021 до 21.11.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Creating a Social Media Strategy course is designed for professionals who want to thrive in their profession. The Creating a Social Media Strategy course covers all the essential skills and knowledge needed to become specialised in this sector. You will learn real life knowledge and expertise from the industry experts and practitioners from this Creating a Social Media Strategy course.

The Creating a Social Media Strategy course starts with the basic knowledge of  Creating a Social Media Strategy and gradually shares expertise knowledge. In this course you will get a complete idea of  Creating a Social Media Strategy with key concepts, strategies regarding use of it and in-depth knowledge. The  Creating a Social Media Strategy course is completely an online course. You can access this course from any part of the world with just a smart device and the internet.

By the end of this course, you will get complete knowledge and marketable skills. The course also comes with an accredited certificate, which will add extra value to your resume and help you stand out in the job market. In short, Creating a Social Media Strategy course is the perfect course to fast track your career. So, what are you waiting for? Enrol on this course today!

Подетално погледни го курсот ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.