98% попуст на онлајн курс: Spanish Language од Alpha Academy во вредност од 23 004 ден. (371€) по цена од 399 ден. (6€)

Цена

399 ден.

Вредност

23004 ден.

Попуст

98%

Заштеда

22605 ден.

Преостанато време

Добивате

Oнлајн курс за Spanish Languagе

 • Времетраење: 13 часа и 25 минути
 • Број на лекции: 15

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

This course, like all good reading materials, starts with an introduction where you learn about its origins and other interesting facts. Then you get started with the greetings and basic expressions in Spanish. Following which you look at the different letters and sounds of the Spanish alphabet. This leads to you forming Spanish nominal words and phrases, and getting familiar with Spanish pronouns. Then you learn about Spanish adjectives, verbs, and how to make longer and complete phrases with prepositions. This course will also teach you to conjugate verbs in different tenses, forming basic Spanish sentences, and familiarize with situational phrases.

This course is capable enough to teach you basic Spanish or improve what you have learnt so far. So, whether it is for a trip or you need help in school, if you want to improve your Spanish consider getting this course now

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.