97% попуст на онлајн курс: Sports Massage + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 461 ден. (368 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

22461 ден.

Попуст

97%

Заштеда

21862 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Sports Massage 

 • E-сертификат
 • Број на лекции:  8
 • Број на тестови: 2
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Спортската масажа вклучува повеќе вештини, вклучувајќи точна проценка на пациентот, масажа, техники на меки ткива и совети по третманот за управување и подобрување на разновидните ткива на телото.

Курсот за спортска масажа ќе ве мотивира да научите корисни техники за масажа што се практикуваат во оваа терапија, вклучувајќи техника за миофасцијално ослободување (MFR), Effleurage, Петрисажа, триење и тапотентација и други техники за масажа. Покрај тоа, откријте како функционира секоја техника и разновидните методи што се користат во секој вид.

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.