97% попуст на онлајн курс: Sports Nutrition + E-сертификат од Edujanets Ltd во вредност од 22 819 ден. (368 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Цена

599 ден.

Вредност

22819 ден.

Попуст

97%

Заштеда

22220 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • London Casting Group, 86-90 Paul Street, London, UK

  Одведи ме таму

  [email protected]

Добивате

Онлајн курс: Sports Nutrition 

 • E-сертификат
 • Број на лекции: 11
 • Достапност до материјал: 1 година

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил [email protected]

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • Регистрирајте се ТУКА
 • Пополнете ги празните полиња со вашите лични податоци
 • Во делот Voucher code внесете го Grouper купонот
 • Комплетирајте ја регистрацијата

Опис

Регистрирајте се на Спортската исхрана денес и изградете ги искуствата, вештините и знаењето што ви требаат за да го подобрите вашиот професионален развој и да работите кон вашата работа од соништата. Проучете го овој курс преку онлајн учење и направете ги првите чекори кон долгорочна кариера.

Курсот се состои од голем број лесни за варење, длабински модули, дизајнирани да ви обезбедат детално, стручно ниво на знаење. Научете преку мешавина од наставни видео-лекции и материјали за учење преку Интернет.

Добијте поддршка за учители преку Интернет додека го проучувате курсот, за да се осигурате дека сте поддржани на секој чекор. Добијте бесплатен е-сертификат како доказ за завршување на вашиот курс.

Курсот за спортска исхрана е неверојатно голема вредност и ви овозможува да студирате со свое темпо. Пристапете до модулите за курсеви од кој било уред овозможен на Интернет, вклучително и компјутери, таблети и паметни телефони.

Курсот е дизајниран да ја зголеми вашата вработливост и да ве опреми со сè што ви треба за да успеете. Запишете се сега и започнете да учите веднаш!

Подетални информации за курсот погледни ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.