92% попуст на онлајн курс за организирање на свадби Wedding Planner + сертификат од EventTrix.com во вредност од 7378 ден. (119 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6758 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • North Royal Training Ltd. T/A EventTrix Floor 1, Filmbase, Curved St., Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  UK: +44 208 068 1872, IE: +353 1 5136 847, US: +1 646 889 1653, CA: +1 604 283 3147, AU: +61 28607 8247

  info@eventtrix.com

Добивате

Онлајн курс за организирање на свадби Wedding Planner + сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.12.2019 до 15.02.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Wedding Planner
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели.  
 • Активирањето на курсот можете да го направите во рамките од една година по регистрацијата
 • По активацијата на курсот часовите потребно е да ги завршите во рамките од 60 последователни дена
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до EventTrix 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • 24/7 пристап до учебните материјали
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Не е потребно предзнаење или претходно искуство
 • За да започнете со курсот треба да го внесете горниот код од купонот (без #) на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Повеќе информации на Email: info@eventtrix.com

Опис

Сакате свадби? Станете Wedding Planner специјалист

Во бизнисот со планирање на настани има многу области на кои можете да ги фокусирате своите вештини. Една од овие области која е во својот подем и завзема огромна популарност е менаџирање на свадбени настани.

Планирањето на она што претставува, најголемиот ден во животите на поголем дел од луѓето, ќе ги употреби сите ваши организациски вештини, но исто така ќе има огромна доза на креативност да дизајнирате и менаџирате професионален и стилизиран настан.

Потпрете се на курсот за Wedding Planner, за да се здобиете со одлична основа во секој аспект на планирање на свадбени свечености. Ќе ве одведеме низ сите битни активности кои е потребно да ги земете во предвир, како сите популарности, како да одберете адекватен простор, кетеринг, музика и транспорт. Ќе знаете што да очекувате доколку имате потреба да планирате различни типови на церемонии за различен ранг на верувања и традиции.  Научтете како да ги распоредите гостите за големата вечера, што да земете во предвид кога го подготвувате дизајнот за свадбената забава и како да ги планирате за пред и после свадбените прослави. За крај, ќе научите како да се придржувате до назначениот буџет и како да го анализирате настанот, како постојано би ја напредувале услугата која ја нудите.

Кариерата како Wedding Planner е предизвикувачка, возбудлива и забавна. Започнете со овој курс денес и дизајнирате ја својата иднина.

Повеќе за курсот можете да видите ТУКА

Овој курс е комплетно акредитиран од ICOES (Интернационалниот совет за Онлајн едукативни стандарди) WWW.ICOES.ORG

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.