92% попуст на 50 часовен онлајн курс за менаџмент на хотели и угостителство Hotel & Catering Management + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 3

Добивате

Онлајн курс за менаџмент на хотелиерство и угостителство Hotel & Catering Management

 • Времетраење: 50 часа
 • Сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 30.08.2020
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА

Опис

Дали сакате да започнете кариера во хотелиерството и угостителство?

Нели би било одлично да се впуштите во бизнис кој им помага на луѓето? Индустријата на угостителството секогаш бара талентирани индивидуи кои сакаат да бидат успешни додека им помагаат и им го разведруваат денот на гостите. Дали оваа дејност е за вас? Дали ги исполнувате овие критериуми? 

 • Дали уживате кога им помагате на другите?
 • Дали сакате да сте домаќин?
 • Дали имате пасија за храна?
 • Дали сакате работа каде што сте во позиција во која треба да контролирате?

Ако се пронаоѓате во прашањата погоре тогаш овој онлајн курс за Hotel & Catering Management ќе ви помогне да започнете нова кариера која ќе ја сакате. 

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.