95% попуст на онлајн курс за Successful Airbnb Hosting од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5828 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Онлајн курс за Successful Airbnb Hosting 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2022 до 27.12.2023
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Successful Airbnb Hosting
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Дали знаевте дека просечниот домаќин на Airbnb заработува 924 долари месечно?

Вистина е! Едноставно со отворање на својот дом за луѓе од целиот свет, домаќините на Airbnb можат да заработат скоро илјада долари секој месец, сè додека ги одржуваат своите редовни работни места и начин на живот.

Тие исто така треба да го прошират својот социјален круг и да се поврзат со интересни патници од секаде во светот! Некои домаќини дури одржуваат контакт со своите гости и правејќи доживотни пријателства.

Постојат над 3 милиони списоци на Airbnb и неверојатни 160 милиони гости - и тој број постојано се зголемува! Зошто да не искористите безбеден и едноставен систем за да заработите дополнителни пари со пристапување во редовите на домаќините на Airbnb?

Немате резервна соба? Нема проблем! Airbnb Experiences, најновата понуда од компанијата, е совршена за вас! Едноставно користете ја вашата единствена гледна точка и локалното знаење за да создадете турнеја, дегустација, час или водич. Искуствата на Airbnb се зголемија за 20 пати во последната година, отворајќи целосно ново поле за да го искористите. Влезете во приземјето и создадете искуство со потпис што ќе ги разгори патниците - и резервации со месеци однапред!

Овој курс е основен буквар за секој што е заинтересиран да биде домаќин на Airbnb. Од поставување на просторот и пишување на списокот до совршен домаќин, овој курс опфаќа сè што едно лице може да стори за да ја зголеми својата видливост (и неговата банкарска сметка!) Додека нуди вредна услуга.

Без разлика дали преку хостирање во вашиот дом или водење на Airbnb Experience, има можности за секој да создаде нешто незаборавно и да ја прошири својата мрежа на пријатели низ целиот свет.

Повеќе информации околу курсот може да погледнете на овој ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.