92% попуст на 50 часовен онлајн курс за внатрешен дизајн и домашно уредување - Interior Design & Home Styling + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

92%

Заштеда

6820 ден.

Купени: 39

Добивате

Онлајн курс за внатрешен дизајн и домашно уредување

 • Времетраење: 50 часови
 • Сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 24.01.2022
 • Курсот се изведува online и на англиски јазик.
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.

 

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

Дали посакувате да имате знаења за внатрешен дизајн и домашно уредување?

Дизајнирање на исклучителни домашни ентериери е доста стимулирачка и наградувачка професија. Тоа ја предизвикува вашата креативност, оригиналност, практичност и инспирација. Исто така е и многу забавно!

Курсот за внатрешен дизајн и домашно уредување е дизајниран така што ќе ви ги даде основите, концептите и практичната примена на ентериерот кои ви се потребни за да започнете кариера во тоа поле.

Работење преку слоевите и чекорите на внатрешниот дизајн и домашното уредување кој овој курс ќе ви овозможи, ќе ви помогне многу во развивањето на вашиот креативен процес, така што ќе може да правите естетски префинети дизајн избори кои ги исполнуваат функционалните и личните дизајн барања на вашите клиенти. Ние ви помогнеме за тоа како визуелно да комуницирате за вашите идеи со вашиот клиент.

Овој курс е специјално дизајниран така што во свој простор и време, ќе развиете вештини за да изнаоѓате големи внатрешен дизајн решенија и концепти кои ќе се манифестираат во елегантен, прекрасен стилски дом. 

Вие ќе научите:

 • Како да анализирате простор за дизајн.
 • Кои елементи да ги земете првин во предвид.
 • Што да се земе во предвид при изборот на дизајнот.
 • Како да се работи со практични карактеристики и услуги.
 • Како да се користи табела за да го планирате вашиот проект.

Ова е совршена можност да научите повеќе за внатрешен дизајн и домашно уредување и да ги зголемите хоризонтите на знаењето во сопственото слободно време. Следете го курсот било кое време од било кое место.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

За повеќе информации околу курсот посете го овој ЛИНК.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.