Говорете течно и јасно! 33% попуст на онлајн програми за корекција на гласовите Л, Р К и Г + програм за Физиолошко Пелтечење од Логопедски кабинет Среќичка во вредност од 6000 ден. по цена од 3999 ден.

Цена

3999 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

33%

Заштеда

2001 ден.

Преостанато време

Добивате

Oнлајн програми за корекција на гласовите Л, Р К и Г и програм за Физиолошко Пелтечење (совети и насоки за полесно надминување)

*Прогрмата се реализира со видео и пишан материјал кој ќе биде достапен од рок од 24 часа по прикажување на купонот
*Достапност на програмата е 2 месеци од активацијата

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.10.2022 до 30.04.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Задолжително испраќање на купонот на емаилот: [email protected] и во мејлот е потребно да наведете за која програма сте заинтересирани
  • За користење на програмите е децата да не бидат помлади од 3,6 годишна возраст, заради природата на развој на говорниот апарат и на физиолошкото формирање на гласовите.
  • Достапност на програмата е 2 месеци од активацијата
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Програмите нудат видео и пишани вежби, лесни и едноставни за примена во домашни услови. Ги следат најновите трендови за корекција на гласовите.

Логопедскиот кабинет Среќичка предводен од дипломиран логопед Симона Василеска Николовска, работи со деца со потешкотии во развојот на говорот од 2 годишна возраст на децата.

Долгогодишното искуство го пренесуваме на родителите за полесно совладување на гласовите во домашни услови.

Програмите се лесно, едноставни, разбирливи за секого.

Достапни сме за родителите за секоја недоумица или нејаснотија.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.