До 57% попуст на колекција на плочки за деца PLAY од Корни

1500 ден.

650 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. 1520 бр.8 Индустриска зона Пинтија, Скопје

  Одведи ме таму

  02 278 5050

  kornidoo@gmail.com

Опис

Колекција на детски плочки во модел по избор

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете во салонот на Корни (Бул. Борис Трајковски, ул.1520 бр.8 - индустриска зона Пинтија, Скопје)
 • За дополнителни технички карактеристики на производот потребно е да ја контактирате компанијата
 • Производите се со ограничени количини!

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 30.07.2020

За компанијата

Претпријатието Корни од своето формирање во 1991 год. до денес израсна во фирма која е забележлива на македонскиот пазар по производите што ги нуди, а во добар дел и во комплетниот свој имиџ кој го поседува во редот на многуте фирми од истата бранша во Македонија. Годините зад нас се доволни за да се селектираат сериозни и квалитетни производители од чии асортимани КОРНИ ги презентира производите на македонскиот пазар. Во овој момент Корни функционира во деловен простор и тоа на 800 м2 изложбен салон, 1200 м2 магацински простор и 400 м2 административен простор на локација: Бул. Борис Трајковски (Ул. 1520 бр. 8) Индустриска зона Пинтија, Скопје.

За успесите на фирмата секако зборува и референтната листа на сработени објекти ширум Македонија, опремени со различни типови производи, при тоа внимавајќи на намената и стандардите кои треба истите да ги исполнат во својата понатамошна функција. Сите материјали што ги нуди Корни , располагаат со соодветни сертификати и атести, поткрепени со гаранции од производителите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.