Онлајн Саем за Мебел! Купон од 299 ден. со кој добивате до 25% попуст на целиот асортиман на производи: гарнитури, маси, столици, комоди, фотелји, душеци од познати брендови или изработка на мебел по скица во Технокооп

Купени: 152

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добивате:

 • 25% попуст на брендовите Dasa, ModaMassa
 • 20% попуст на брендовите OTOMebel и терпезариски маси и столици од различни брендови
 • До 22% попуст на брендот JELA
 • 17% попуст на брендовите Cavallo, Tehnokoop 
 • 17% попуст на изработка на мебел по скица
 • 12% попуст на брендот VesPero
 • До 12% на душеци Аlmero и Мој San

*За дел од експонатите во салонот попустот изнесува 30%

*Производите се изработуват по нарачка во боја и материјал по избор

*Потребно време за изработка и достава на нарачката е од 30 до 45 дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Технокооп
 • Потребно време за изработка и достава на нарачката е од 30 до 45 дена. 
 • Монтажа и испорака на нарачката чини 1000 ден. За нарачки над 10 000 ден монтажата и испораката се бесплатни
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Технокоп е македонски бренд кој повеќе од 20 години успешно ја води својата приказна уредувајќи домови за сечиј вкус. Компанијата е специјализирана за проектирање, опремување и уредување на простории со различни намени. Водејќи се од мотото „КАКО ЗА СВОЈА КУЌА“ Технокоп постојано се стреми кон производство на квалитетен и убаво дизајниран мебел, удобен и достапен за секој дом.

Почитувајќи ги желбите и барањата на клиентите, во производство се користат само висококвалитетни и проверени материјали за производство на мебел набавени од реномирани светски производители, што претставуваше и основа за добивање на ИСО сертификатот.

Изберете си мебел по мерка и уживајте во удобноста на домот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.