Денови на eLearning! 92% попуст на online курс за германски јазик + сертификат + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Денови на eLearning! 92% попуст на online курс за германски јазик + сертификат + гратис IQ Test од Online Lex Partners во вредност од 6000 ден. (97 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,000 ден.

Попуст

92%

Заштеда

5,504 ден.

Купени : 3

 • Обелија блок 110 Софија, Bulgaria (България), 1387

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

 • Оnline курс за германски јазик
 • сертификат
 • гратис IQ Test

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.08.2017 до 30.09.2017
 • Курсот се изведува online на англиски, српски или бугарски јазик по избор
 • По купувањето одете на еден од следниве линкови со цел да направите регистрација:
 • ЛИНК за англиски јазик
 • ЛИНК за бугарски јазик
 • ЛИНК за српски јазик
 • Одберете оnline курс за германски јазик
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Германскиот јазик е користен од околу 95 милиони луѓе во светот и е најкористен јазик во земјите од Европската Унија.

Овој курс нуди интересен и иновативен начин да започнете со изучување на јазикот. Ќе се здобиете со овоновно познавање кое ќе ви помогне во комуникацијата. По завршувањето на курсот, ќе можете да го преземете сертификатот од вашиот профил. За овој курс имате неограничен пристап до системот и материјалите за учење.

Курсот се состои од:

 • Текстуален материјал
 • Аудио материјал
 • Тестови
 • Вежби на крајот на секоја лекција
 • Можност да поставувате прашања за материјалите преку емаил
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ