91% попуст на онлајн курс Adobe Illustrator + сертификат од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5642 ден.

Преостанато време

Купени: 4

Добивате

 • Гратис IQ Test
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2020 до 27.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Курсот е на Англиски и Бугарски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период
 • Курсот има неограничен пристап 24/7 од било кој компјутер или паметен уред

Опис

Adobe Illustrator е програма за дизајнирање и со овој курс можете да добиете основно познавање. За време на курсот претставени се најновите техники во дизајн за пакување, визит карти, списанија и друго. Курсот се состои од 4 видео лекции кои прикажуваат како се изведува акција директно од програмата. Целосното времетраење на лекциите е повеќе од 4 часа, но целиот систем останува достапен дури и по активација на сите лекции. Лекциите се прикажани со верзијата на Adobe Illustrator CS6 но курсот може да се изведува и на другите верзии од овој програм.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.