91% попуст на онлајн курс по Француски јазик + сертификат од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5642 ден.

Преостанато време

Купени: 5

Добивате

 • Сертификат
 • Гратис IQ тест
 • Текстуални материјали
 • Аудио материјали
 • Тестови (со непосредни резултати)
 • Вежби на крајот на секоја лекција
 • Можност да поставувате прашања за материјалите во курсот преку е-пошта
 • Секоја наредна недела во текот на 8 недели добивате нова лекција.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2020 до 27.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Курсот е на Англиски и Бугарски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период
 • Курсот има неограничен пристап 24/7 од било кој компјутер или паметен уред
 • Сите објавени лекции остануваат за неограничен временски период, дури и по завршувањето на онлајн курсот

Опис

Францускиот е еден од најпознатите романтични јазици во светот! Францускиот јазик го зборуваат над 300 милиони луѓе ширум светот.

www.onlexpa.com ви нуди многу интересен и иновативен начин за започнување или зајакнување на вашето знаење на францускиот јазик. Овој онлајн курс е создаден за да ви стане интересен францускиот јазик. Дали некогаш сте се чувствувале непријатно од тоа што не знаеле некои зборови и реченици што ги користеле вашите пријатели и семејството? Овој курс е за вас. Ние ќе ви ги дадеме сите неопходни основни познавања кои би можеле да помогнат во овие ситуации. Нашата цел е исто така да го направиме целиот процес интересен за вас и да бидеме способни да учат со желба.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.