91% попуст на онлајн курс Professional Photography + сертификат од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 €) по цена од 558 ден. (9 €)

Цена

558 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5642 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • Обелија блок 110

  Одведи ме таму

  clients@onlexpa.com

Добивате

Онлајн курс по фотографија, кој содржи:

 • Специјални текстуални материјали
 • Слики
 • Флеш модули
 • Гратис IQ тест
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2020 до 15.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Курсот е на Англиски и Бугарски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период
 • Курсот има неограничен пристап 24/7 од било кој компјутер или паметен уред

Опис

 

За време на овој четиринеделен курс, ќе научите како да ги користите основните функции на дигитална камера и различни поставки за различни ситуации. Ќе се запознаете со поставките за одредени ситуации како: зумирање, макро режим, фокусирање, бавно и брзо движење, како и корисни трикови за создавање на совршена фотографија. Курсот ќе ви обезбеди дополнителни интерактивни флеш модули за да се олесни прецизно прилагодување на камерата на еколошко светло, наклон и многу повеќе. До крајот на било кој курс, ќе разберете експозиција и различни типови на фотографии, од патување до портрет. Курсот не е само за теоријата, туку е и за опремување со реалните алатки и информации кои ќе ви бидат потребни за да бидете про фотограф.

Најдобро од сè, по завршувањето на курсот, ќе продолжите да имате пристап до лекциите и наставните материјали преку интернет за цела година - за да можете да се вратите назад, да ја освежите вашата меморија и да добиете најголема можна корист.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.