98% попуст на онлајн курс за Branding Strategy Complete Diploma Level 3 од Alpha Academy во вредност од 24 180 ден. (390 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Вредност

24180 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23684 ден.

Купени: 2

Добивате

Онлајн курс за Branding Strategy Complete Diploma Level 3

Времетраење: 1 ден, 15 часа

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Брендирањето е практика во маркетингот за промовирање на производите на брендот, карактеристики и нејзината вредност на целниот пазар. Ако сте бренд специјалист, од вас се очекува да имаат основни маркетинг вештини кои може да се зајакне преку овој курс. Оваа стратегија за брендирање на комплетната Диплома Level 3 ќе ви помогне да го дефинирате вашиот бренд и да создадете визуелен идентитет кој ќе го направи уникатен и извонреден. Ако имате ефективни планови за брендирање на вашите производи и услуги тогаш вашиот бизнис сигурно ќе напредува.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.