96% попуст на онлајн курс за Cisco CCNP Implementing Cisco IP Routing (Route) v2.0 од Alpha Academy во вредност од 30 380 ден. (490 eur) по цена од 1178 ден. (19 eur)

Цена

1178 ден.

Вредност

30380 ден.

Попуст

96%

Заштеда

29202 ден.

Купени: 2

Добивате

Oнлајн курс за Cisco CCNP Implementing Cisco IP Routing (Route) v2.0

Времетраење: 10 часа, 55 минути

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Cisco рутирање конфигурација ќе биде потребно време и напор да се совлада, но овој курс може да ви помогне во конфигурирање и оптимизирање на рутирање домен со користење на различни најдобри алатки. Ќе бидете подготвени за испит ROUTE по овој курс. Овој Cisco CCNP за имплементација на Cisco IP Routing (Route) v2.0 онлајн курс за обука ќе ве извести за тоа како да користите OSPF, EIGRP, BGP, PBR, IP SLA и да го конфигурирате доменот за редистрибуција. Вие исто така добивате знаење за конфигурацијата на обезбедените решенија за рутирање за поддршка на филијали и мобилни работници.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.