97% попуст на онлајн курс за E-Commerce Management Skills во вредност од 17 174 ден. (277 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

Вредност

17174 ден.

Попуст

97%

Заштеда

16678 ден.

Купени: 3

Добивате

Онлајн курс за E-Commerce Management Skills + сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Во модерната бизнис околина, е трговијата е основата на многу индустрии со нови типови на бизниси кои влијаат на нашите кариери.

Овој курс ќе ги научи претприемачите како да го развијат пазарот и да менаџираат бизнисот кој е клучен во денешниот свет. Ќе ги научите условите на e-commerce и m-commerce, како да креирате e-commerce бизнис план, да евалуирате план за софтвер и уште многу други вештини потребни при работење во е трговијата. 

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да го превземете вашиот бесплатен ПДФ сертификат или ако сакате да го добиете во hard копија со доплата од £6.50

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.