98% попуст на онлајн курс за Complete Diploma in Entrepreneurship од Alpha Academy во вредност од 24 242 ден. (391 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

Вредност

24242 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23746 ден.

Купени: 2

Добивате

Oнлајн курс за Complete Diploma in Entrepreneurship

Времетраење: 1 ден, 1 час

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Претприемништвото е активност за создавање бизнис ако сте страсни за тоа. Треба да бидете опремени со соодветна вештина, знаење и информации за да можете да успеете во вашиот бизнис потфат, за кој се разбира овој курс. Бизнис вештини како што се комуникација, менаџмент и лидерство се детално дискутирани во оваа Целосна Диплома за претприемништво. Вие сте уверени дека ќе ги научите основните претприемачки вештини за да ви помогнете да успеете во вашето вложување во овој курс.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.