96% попуст на онлајн курс за Certified Professional Ethical Hacker (CPEH) + Video Training Diploma од Alpha Academy во вредност од 30 380 ден. (490 eur) по цена од 1178 ден. (19 eur)

Цена

1178 ден.

Вредност

30380 ден.

Попуст

96%

Заштеда

29202 ден.

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Certified Professional Ethical Hacker (CPEH) + Video Training Diploma

Времетраење: 7 часа, 51 минута

Услови

  • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Технологијата хакерство е тема за која би сакале да бидете ангажирани ако сакате да ги избегнете сајбер нападите. Користењето на истите напади врз вашите цели е ефикасен одбранбен механизам кој гарантира дека можете да ги заштитите катастрофалните штета на вашите сопствени датотеки и вашата организација. Овој сертифициран професионален етички хакер (CPEH) - Диплома за видео обука ќе ве запознаам со начинот на размислување на хакерите преку учење на различни хакирање и безбедносни алатки. Обуката за безбедност може да биде гаранција дека може да се заштитите од какви било заканувачки напади.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.