97% попуст на 120 часовен online курс за француски јазик од Cambridge Institute во вредност од 27 900 ден. (450 Eur) по цена од 930 ден. (15 Eur)

Вредност

27900 ден.

Попуст

97%

Заштеда

26970 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Plaza de España 6

  Одведи ме таму

  +34 917 587 556

  m.gutierrez@institutocambridge.org

Добивате

120 часовен интензивен оnline курс по француски јазик за еден степен по избор (времетраење од 9 месеци)

 • Еден одбран степен (ниво) за француски јазик е во времетраење од 60 часа
 • Може да одберете еден од следните 5 нивоа (степени) на француски јазик:  A1.I, A1.II, A1.III, A2.I, A2.II
 • Сертификат во електронска форма
 • Во склоп на овој курс ќе добиете и асистенција преку Live Chat, каде што ќе можете да ги контактирате професорите во врска со сите нејаснотии, 24 часа на ден од понеделник до петок (освен празници)
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 13.02.2019, 27.02.2019, 06.03.2019 или 20.03.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 10.02.2019, 24.02.2019, 03.03.2019 или 17.03.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 20.03.2019
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 13.02.2019, 27.02.2019, 06.03.2019 или 20.03.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 10.02.2019, 24.02.2019, 03.03.2019 или 17.03.2019
 • Откако ќе го купите купонот морате да ја комплетирате формата за регистрација на следниот линк: РЕГИСТРАЦИЈА
 • Курсот се изведува online и е во максимум времетраење од 9 месеци од почетокот на курсот.
 • По завршување на курсот добивате сертификат во електронска форма
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Курсот не може да се смени за курс од друг јазик и може да се користи само еднаш.
 • Доколку е потребно ќе добиете и асистенција преку Live Chat, каде што ќе можете да ги контактирате професорите во врска со сите нејаснотии, 24 часа на ден од понеделник до петок (освен празници)
 • Лимит: 1 купон за себе + повеќе за пријатели.
 • Важи за лица над 14 години.
 • На денот кога ќе започне курсот, сите регистрирани студенти ќе добијат e-mail од Cambridge Institute со цел да им се даде упатство за пристап до платформата.
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа 9 eur (сертификатот го добивате во електронска верзија по e-mail)
 • Повеќе информации на e-mail: m.gutierrez@institutocambridge.org

Опис

Учете француски на брз и ефективен начин со Cambridge Institute! Cambridge Institute креираше специјална понуда за корисниците на Grouper.mk!

Зошто Cambridge Institute?

Заснован на нашето искуство, методологија и содржина курсот гарантира успех за студентот. Нашата платформа за онлајн изучување е многу динамична и може да се идентификува со индивидуалните потреби на секој од клиентите. Со таа филозофија, нашиот институт сега е водач во овој сектор, и работи секојдневно со цел да продолжи да ја задржи оваа позиција и во иднина, заслужувајќи ја почитта и довербата кај студентите. Нудиме големо портфолио на услуги поврзани со изучување на јазици, секојдневна употреба и професионална употреба. Посветени сме на создавање на активно учество на нашите студенти и балансиран развој на основните вештини за секој јазик: слушање, говорење, читање и пишување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.