Нова година: Нови знаења! 98% попуст на 60 часовен online курс за интензивен француски јазик во времетраење од 1 месец од Cambridge Institute во вредност од 27 900 ден. (450 Eur) по цена од 620 ден. (10 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

Нова година: Нови знаења! 98% попуст на 60 часовен online курс за интензивен француски јазик во времетраење од 1 месец од Cambridge Institute во вредност од 27 900 ден. (450 Eur) по цена од 620 ден. (10 Eur)

Цена

620 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

27,900 ден.

Попуст

98%

Заштеда

27,280 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Добивате

60 часовен online курс за интензивен француски јазик во времетраење од 1 месец

 • Може да одберете еден од следните 6 нивоа (степени):  A1.I, A1.II, A1.III, A2.I, A2.II, A2.III
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 19.12.2018, 10.01.2019 или 24.01.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 16.12.2018, 07.01.2019 или 21.01.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.12.2018 до 31.01.2019
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 19.12.2018, 10.01.2019 или 24.01.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 16.12.2018, 07.01.2019 или 21.01.2019
 • Откако ќе го купите купонот морате да ја комплетирате формата за регистрација на следниот линк: РЕГИСТРАЦИЈА
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 1 месец од активацијата на кодот
 • На денот кога ќе започне курсот, сите регистрирани студенти ќе добијат e-mail од Cambridge Institute со цел да им се даде упатство за пристап до платформата
 • Курсот се изведува online и е во максимум времетраење од 1 месец од почетокот на курсот
 • Курсот не може да се смени за курс од друг јазик и може да се користи само еднаш
 • Лимит: 1 купон за себе + повеќе за пријатели
 • Во склоп на овој курс ќе добиете и асистенција преку Live Chat, каде што ќе можете да ги контактирате професорите во врска со сите нејаснотии, 24 часа на ден од понеделник до петок (освен на шпански празници)
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа 9 eur (сертификатот го добивате во електронска верзија по email)
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Учете француски на брз и ефективен начин со Cambridge Institute! Cambridge Institute креираше специјална понуда за корисниците на Grouper.mk!

Зошто Cambridge Institute?

Заснован на нашето искуство, методологија и содржина курсот гарантира успех за студентот. Нашата платформа за онлајн изучување е многу динамична и може да се идентификува со индивидуалните потреби на секој од клиентите. Со таа филозофија, нашиот институт сега е водач во овој сектор, и работи секојдневно со цел да продолжи да ја задржи оваа позиција и во иднина, заслужувајќи ја почитта и довербата кај студентите. Нудиме големо портфолио на услуги поврзани со изучување на јазици, секојдневна употреба и професионална употреба. Посветени сме на создавање на активно учество на нашите студенти и балансиран развој на основните вештини за секој јазик: слушање, говорење, читање и пишување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ