97% попуст на 120 часовен online курс за два степени по германски јазик во времетраење од 9 месеци од Cambridge Institute во вредност од 27 900 ден. (450 Eur) по цена од 930 ден. (15 eur)

Вредност

27900 ден.

Попуст

97%

Заштеда

26970 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 3

 • Plaza de España 6

  Одведи ме таму

  +34 917 587 556

  m.gutierrez@institutocambridge.org

Добивате

120 часовен online курс за интензивен германски јазик во времетраење од вкупно 9 месеци

 • Еден одбран степен (ниво) за германски јазик е во времетраење од 60 часа
 • Во склоп на овој курс ќе добиете и асистенција преку Live Chat, каде што ќе можете да ги контактирате професорите во врска со сите нејаснотии, 24 часа на ден од понеделник до петок (освен празници)
 • Сертификат во електронска форма
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 13.02.2019, 27.02.2019, 06.03.2019 или 20.03.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 10.02.2019, 24.02.2019, 03.03.2019 или 17.03.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 20.03.2019
 • Со курсот можете да започнете на една од следниве дати по избор: 13.02.2019, 27.02.2019, 06.03.2019 или 20.03.2019
 • Потребно е три дена претходно да направите регистрација на 10.02.2019, 24.02.2019, 03.03.2019 или 17.03.2019
 • Откако ќе го купите купонот морате да ја комплетирате формата за регистрација на следниот линк: РЕГИСТРАЦИЈА
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 9 месеци од активацијата на кодот
 • По завршување на курсот добивате сертификат во електронска форма
 • На денот кога ќе започне курсот, сите регистрирани студенти ќе добијат e-mail од Cambridge Institute со цел да им се даде упатство за пристап до платформата
 • Курсот се изведува online и е во максимум времетраење од 1 месец од почетокот на курсот
 • Курсот не може да се смени за курс од друг јазик и може да се користи само еднаш
 • Лимит: 1 купон за себе + повеќе за пријатели
 • Во склоп на овој курс ќе добиете и асистенција преку Live Chat, каде што ќе можете да ги контактирате професорите во врска со сите нејаснотии, 24 часа на ден од понеделник до петок (освен на шпански празници)
 • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа 9 eur (сертификатот го добивате во електронска верзија по email)
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Учете германски на брз и ефективен начин со Cambridge Institute! Cambridge Institute креираше специјална понуда за корисниците на Grouper.mk!

Зошто Cambridge Institute?

Заснован на нашето искуство, методологија и содржина курсот гарантира успех за студентот. Нашата платформа за онлајн изучување е многу динамична и може да се идентификува со индивидуалните потреби на секој од клиентите. Со таа филозофија, нашиот институт сега е водач во овој сектор, и работи секојдневно со цел да продолжи да ја задржи оваа позиција и во иднина, заслужувајќи ја почитта и довербата кај студентите. Нудиме големо портфолио на услуги поврзани со изучување на јазици, секојдневна употреба и професионална употреба. Посветени сме на создавање на активно учество на нашите студенти и балансиран развој на основните вештини за секој јазик: слушање, говорење, читање и пишување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.