98% попуст на онлајн курс за Creative Thinking and Innovation Concept for Business Level 3 од Alpha Academy во вредност од 21 638 ден. (349 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

Вредност

21638 ден.

Попуст

98%

Заштеда

21142 ден.

Купени: 2

Добивате

Oнлајн курс за Creative Thinking and Innovation Concept for Business Level 3

Времетраење: 4 часа, 40 минути

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

За да имате личен и професионален развој, може да биде корисно да научите како да размислувате креативно и да пронаоѓате. Препознавањето на разликата помеѓу креирањето и иновациите ќе ви помогне лесно да управувате со вашиот живот за кој е дизајниран овој курс. Овој концепт за креативно размислување и иновации за бизнис ниво 3 може да ви помогне да ги искористите вашите креативни потенцијали и да го користите ова за вашиот личен развој. Вие сте исто така охрабрени во овој курс за зајакнување на вашите креативни и иновативни вештини преку истражување на вашата креативност и развој опции.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.