91% попуст на online курс за Kids Party Planner + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 eur) по цена од 558 ден. (9 eur)

Цена

558 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

91%

Заштеда

5580 ден.

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Kids Party Planner

 • Сертификат 
 • Времетраење: 30 часа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.05.2019 до 31.10.2019
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Kids Party Planner
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Дали би сакале да имате кариера преку која ќе организирате детски забави од соништата?

Нема поголема радост за еден родител од среќно дете, особено кога станува збор за посебни прилики, како што се родендените. Кога родителите сакаат да организираат забава за нивното дете и неговите или нејзините пријатели, се повеќе и повеќе имаат потреба од помошта на талентирани и искусни професионалци. Вие можете да бидете тоа лице. Овој курс има потреба од талентирани поединци кои:

 • Сакаат да работат со деца
 • Сакаат да ги направат луѓето среќни
 • Се креативни и забавни
 • Организирани се и обрнуваат внимание на детали
 • Сакаат да работат со луѓе

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.