90% попуст на online курс по кинески јазик + сертификат + гратис IQ тест од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 620 ден. (10 eur)

Вредност

6200 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5580 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Обелија блок 110

  Одведи ме таму

  clients@onlexpa.com

Добивате

 • Оnline курс по кинески јазик 
 • Сертификат 
 • Гратис IQ тест

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 03.06.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Најпрво изберете ја Вашата држава
 • Одберете оnline курс за Кинески јазик (Chinese language)
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период

Опис

Зошто да учите Кинески?

Кинескиот јазик е еден од најзборуваните јазици во светот. Тој е мајчин јазик на една шестина од светската популација, повеќе од 1 билион луѓе. Кинескиот е исто така еден од шесте официјални јазици на Обединетите Нации. 

Генералната форма на говорниот Кинески е Стандарден Мандарински, кој е официјалниот јазик на Републиката на Кина, Тајван и еден од четирите официјални јазици на Сингапур. 

Овој online курс ќе Ви овозможи основно познавање од Кинескиот јазик и ќе Ви помогне со основната комуникација.

Учете кога сакате и колку сакате со целосен пристап до материјалите 24/7 од било кој компјутер или смарт уред.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.