98% попуст на онлајн курс за Search Engine Optimisation (SEO) Diploma Level 3 од Alpha Academy во вредност од 21 080 ден. (340 eur) по цена од 496 ден. (8 eur)

Цена

496 ден.

Вредност

21080 ден.

Попуст

98%

Заштеда

20584 ден.

Купени: 2

Добивате

Oнлајн курс за Search Engine Optimisation (SEO) Diploma Level 3

Времетраење: 16 часа, 55 минути

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.05.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изведува online и на англиски јазик
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 3 месеци од активацијата на кодот
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА.
  • Сертификатот не е вклучен во цената и се доплаќа £19 за PDF формат (оргинална принт копија: £29 за испраќање по пошта: £39)
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Ако се впуштате во интернет маркетинг, тогаш ќе сакате да го зголемите сообраќајот кон вашиот сајт. Ова е можно со помош на Search Engine Optimization познат како SEO и овој курс може да ви обезбеди се што ви треба за да дознаете повеќе за тоа и како да го имплементирате. Оптимизирање на вашата веб-страница преку оптимизација ќе преземе многу напор во истражување и стратегии. Оваа пребарувач оптимизација (SEO) Диплома Ниво 3 обезбедува оптимизација совети и техники за подобрување на вашето онлајн присуство и зголемување на сообраќајот на вашиот сајт.

Повеќе за курсот можете да прочитате ТУКА.

Курсот нуди 12 месечен пристап.

На крајот на курсот следи тест со прашања со повеќе одговори. Веднаш по решавањето на тестот ќе ги знаете резултатите. По завршувањето на тестот можете да купите акредитиран сертификат во PDF формат по цена од £19 или оргинална принт копија за £29 со испраќање по пошта за £39.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.