97% попуст на 6 месечен онлајн курс по германски јазик + сертификат од Goete Sprachschule во вредност од 18 409 ден. (299 €) по цена од 599 ден. (10 €)

Вредност

18409 ден.

Попуст

97%

Заштеда

17810 ден.

Купени: 36

Добивате

Курс по германски јазик

 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.07.2019 до 31.10.2019
  • Курсот се изучува online на платформата на Goethe Sprachschule.
  • По завршување на курсот добивате сертификат.
  • После регистрација потребно е кодот од купонот да го испратите на e-mail: office@goethe-sprachschule.com и по 48 часа со внесување на истиот го активирате курсот на следниов ЛИНК 
  • Купонот може да го активирате и курсот да го следите од Англиски, Шпански и Германски јазик
  • По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.
  • За сите дополнителни прашања обратете се на: office@goethe-sprachschule.com

Опис

Goethe Sprachschule е школа која има повеќе од 10 годишно искуство на пазарот.

Програмот е развиен во блиска соработка со Британскиот центар за јазици,  TELC - европски сертификати за јазици и Pearson - најголемата образовна комапнија во светот.

Овој револуционерен начин на учење на германски јазик ке ви помогне за побрзо учење на јазикот. Програмот е основан според најновите науки на учење кои се докажани со успешност на илјадници студенти низ светот. Курсот е достапен на сите лаптопи и мобилни уреди и студентите може да изберат на кој јазик ке им бидне апликацијата, англиски, германски или шпански.

Курсот е погоден за сите што сакаат да научат ил ида го усовршат својот германски јазик од почетничко ниво до флуентно комуницирање.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.