95% попуст на оnline курс за Certificate in Acupressure for Pain Management + сертификат од Skill Up во вредност од 13 454 ден. (217 €) по цена од 711 ден. (11 €)

Цена

711 ден.

Вредност

13454 ден.

Попуст

95%

Заштеда

12743 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Online курс за Certificate in Acupressure for Pain Management + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected] 

Опис

 • Develop necessary knowledge on acupressure for pain relief
 • Develop excellent skills to apply proper pressure to the acupressure points
 • Gain in-depth ideas of meridian clock
 • 2.5 hours of high-quality e-learning content
 • Course completion certificate
 • To improve understanding of acupressure treatment
 • To become a successful acupressure massage therapist

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.