95% попуст на оnline курс за Adobe Acrobat 9 Beginner + сертификат од Skill Up во вредност од 13 516 ден. (218 €) по цена од 711 ден. (11 €)

Цена

711 ден.

Вредност

13516 ден.

Попуст

95%

Заштеда

12805 ден.

Преостанато време

Добивате

Online курс за Adobe Acrobat 9 Beginner + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2021 до 25.12.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected] 

Опис

 • Get the basic knowledge of creating, editing, and viewing pdf files.
 • Learn how to modify a file and optimize file size.
 • Grasp the new and enhanced features in version 9 of Acrobat Standard, Acrobat Pro, and Acrobat Pro Extended.
 • Learn how to Review, Add Comments and Modify PDFs.
 • Learn how to Optimize PDFs and Reduce File Size.
 • 2.5+ hours of quality e-Learning content.
 • Certificate upon completion of the course.
 • Adobe Acrobat is a widely used program for working with digital media files in pdf format.
 • Workplace demand for digital media skills including creating, managing, and integrating PDF documents is on the rise
 • Achieve a new skill to boost up your career.

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.