90% попуст на онлајн курс Adobe Illustrator од Online Lex Partners во вредност од 6200 ден. по цена од 614 ден

Вредност

6200 ден.

Попуст

90%

Заштеда

5586 ден.

Преостанато време

 • Обелија блок 110

  Одведи ме таму

  clients@onlexpa.com

Добивате

 • Гратис IQ Test
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.04.2019 до 03.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Курсот е на Англиски и Бугарски јазик
 • По купувањето одете на следниот ЛИНК со цел да направите регистрација
 • Внесете го кодот на ваучерот во полето "Voucher"
 • За активација на курсот потребни се отприлика 6 работни часа
 • По активацијата ќе имате пристап до целиот систем на неограничен временски период
 • Курсот има неограничен пристап 24/7 од било кој компјутер или паметен уред

Опис

Adobe Illustrator е програма за дизајнирање и со овој курс можете да добиете основно познавање. За време на курсот претставени се најновите техники во дизајн за пакување, визит карти, списанија и друго. Курсот се состои од 4 видео лекции кои прикажуваат како се изведува акција директно од програмата. Целосното времетраење на лекциите е повеќе од 4 часа, но целиот систем останува достапен дури и по активација на сите лекции. Лекциите се прикажани со верзијата на Adobe Illustrator CS6 но курсот може да се изведува и на другите верзии од овој програм.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.