93% попуст на online курс за Adobe InDesign + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Купени: 6

Добивате

Онлајн курс за Adobe InDesign + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2020 до 25.11.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Adobe InDesign 
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Создадете привлечни и професионални дизајни за високо квалитетни публикации.

Adobe InDesign е софтверски пакет кој се смета за индустриски стандард во индустријата за издаваштво - но, како и многуте производи на Adobe, тоа е често застрашувачки за новите корисници. Со толку многу достапни функции, алатки и потенцијални операции, тешко е дури и најквалитетниот уредник за уредување да знае од каде да започне.

Курсот Adobe InDesign е дизајниран да им помогне на секој спремен корисник да ги надмине овие предизвици со тоа што ќе ги раздели главните функции на пет.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.