93% попуст на online курс за Adobe Lightroom + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Онлајн курс за Adobe Lightroom + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2020 до 25.11.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Adobe Lightroom
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Adobe Lightroom за почетници

Секој го слушнал терминот „фотошоп“, што се однесува на уредување направено со употреба на Adobe Photoshop. Но, што е со неговиот сестрински производ Adobe Lightroom?

Adobe Lightroom е уште еден додаток на поставата за уредување на Adobe и секој фотограф и уредник треба да знае како да го користи. Учење Adobe Lightroom не е само за учење како да уредувате фотографии. Користејќи го овој основен водич за „Lightroom“, добивате „стартер“ на стандарден софтвер во индустријата, кој ви помага да се подготвите за обработка на фотографии и да ве одржува организиран.

Вклучувајќи се во Lightroom, заштедувате време и сте попродуктивни, што значи дека може да се вратите да го правите тоа што го сакате - фотографирање.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.