94% попуст на online курс за Animal Psychology + сертификат од International Open Academy во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

94%

Заштеда

6944 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Оnline курс за Animal Psychology + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2020 до 19.08.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Animal Psychology
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Би сакале ли да знаете што ви кажува однесувањето на вашето милениче. Со помош на курсот обидете се и изградете врска заснована врз разбирање и доверба.

Колку подобро ги разбираме нашите миленичиња, толку подобро се градат нашите односи со нив. Животните го доживуваат светот е сосема различно од луѓето. Пребарувајќи во психологијата зад нивното однесување, реакции и природни инстинкти може да се осигурате дека вашето домашно милениче е во хармонија и среќно во вашето опкружување. Разбирањето ви помага да се поврзете и да имате врска која е полна со топлина и радост.

Курсот ви помага  да научите што е нормално и што стои зад невообичаеното или непожелното однесување и помага да се справите со тоа. Во овој курс, ќе откриете и како да ги третирате навиките и реакциите што не се добри за вашето домашно милениче или за вас.

Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.