97% попуст на оnline курс за Art, Drawing and Painting Diploma од One Education во вредност од 30 256 ден. (488 €) по цена од 806 ден. (13 €)

Цена

806 ден.

Вредност

30256 ден.

Попуст

97%

Заштеда

29450 ден.

Купени: 6

Добивате

Оnline курс за Art, Drawing and Painting Diploma

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 24.01.2022
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
  • По успешно завршување на курсот може да доплатите за PDF или Hardcopy сертификат. PDF: £18.00 Hardcopy: £24.00.   
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Курсот е наменет да ве научи на техниките за да можете да го искажете вашиот креативен вид. Овој курс исто така ви помага да ги градите вашите уметнички вештини и да ја однесете вашата креативност на напредно ниво. Овој инспиративен курс учи сè, од основите на скицирање и боја до композиција, сликање и експериментирање со стил. Различни теми вклучени во овој курс, вклучително и сликарство во платно, како да изберете четки што ќе ги користите за вашата уметност, разни вештини за сликање, уметност со моливи и основите на цртањето и боењето.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.