93% попуст на online курс за Introduction to Astronomy + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

93%

Заштеда

5704 ден.

Купени: 3

Добивате

Online курс Introduction to Astronomy + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.03.2020 до 20.06.2020
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Introduction to Astronomy
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • По успешно завршување на курсот, корисникот добива сертификат во PDF форма
 • Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com

Опис

Побарајте на небото и препознајте илјадници ѕвезди. Дознајте повеќе за ноќното небо околу вас во нашиот фасцинантен Вовед во астрономија.

Тешко е да се замисли нешто што е старо милијарди години. Но, се верува дека Универзумот е стар околу 13 милијарди години. Значи, има бесконечна количина на фасцинантни информации за да откриете за планетите, sвездите, кометите, галаксиите, метеорите, астероидите и црните дупки, и многу повеќе!

Што е астрономијата?

Астрономијата ја дефинира НАСА како студија на sвездите, планетите и просторот. Тоа е огромна тема и тема каде никогаш нема да престанете да учите. Нови планети, sвезди и месечини се откриваат цело време. Се поставуваат нови теории за Универзумот, животот на другите планети и дали луѓето можат да живеат на Марс.

Може да се вклучите во овие неверојатни дебати откако ќе го проучите Вовед во астрономијата.

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

Сакаме да ги видиме нашите студенти да ги следат своите соништа и да ги остваруваат своите амбиции. Започнете денес и направете чекор во иднината која е пред вас!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.