95% попуст на оnline курс: Barber Training + Е-сертификат од Institute of Beauty & Makeup во вредност од 17 821 ден. (287 €) по цена од 930 ден. (15 €)

Цена

930 ден.

Вредност

17821 ден.

Попуст

95%

Заштеда

16891 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • 35/37 Ludgate Hill, London, EC4M 7JN

  Одведи ме таму

  02039238705

  [email protected]

Добивате

Online курс: Barber Training + E-сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.06.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и започнете со учење
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Научете професионални техники за берберење и чешлање од експертите со овој практичен курс за почетници. Чешлањето кај мажите е во пораст и повеќе мажи во денешно време испробуваат нов изглед за да бидат во чекор со најновите трендови. Овој курс за обука на професионални бербери воведува техники и најдобри практики кои ќе ви помогнат да станете главен бербер за кратко време.

Willе ве запознае со алатките за трговија, ќе ве научи како да работите работа со клипер, работа со брада и работа со ножици со вештина и прецизност. Исто така, ќе дознаете за скалата за плати за бербери и можностите за вработување во индустријата, како и за предизвиците на улогата.

Голем дел од берберството е интеракција со клиентите и ќе ги развиете сите потребни вештини за ефективна комуникација со вашите клиенти за да се чувствуваат пријатно и да ги враќаат. Уште повеќе, ќе стекнете вештини за да поставите своја берберница. Научете од експертите и запишете се денес.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.